Instrumenty muzyczne

Instrumenty muzyczne

Piękne wykonanie, wspaniale brzmiące dźwięki i szansa na zaprezentowanie swojego poczucia rytmu – instrumenty muzyczne to nieszablonowe wyposażenie do placów zabaw przy przedszkolach, szkołach, osiedlach czy ośrodkach kolonijnych.

Ponieważ najmłodsi uwielbiają muzykę, proponujemy najróżniejsze, także nietypowe instrumenty dla dzieci. Gra się na nich głównie poprzez uderzenia – dłońmi w przypadku bębnów; pałeczkami w przypadku metalofonów; wreszcie łopatkami na tembrosie czy handpipes. Z tych ostatnich można wydobyć dźwięki przypominające gitarę basową, co zawsze stanowi dla grającej osoby i słuchaczy ogromną atrakcję. Nasze instrumenty muzyczne pozwalają na zagranie znanych i lubianych utworów – są strojone diatonicznie, a więc pozwalają na wydobywanie coraz wyższych nut. Oznacza to, że można zagrać na nich gamę, a stąd już tylko jeden krok do repertuaru większości artystów!

Wszystkie urządzenia zostały zaprojektowane w atrakcyjny wizualnie sposób, przyciągają wzrok dzieci i dorosłych, a także zachęcają do improwizacji.

Podkategorie

Instrumenty muzyczne premium
Bardo atrakcyjna seria instrumenty muzyczne, projektowane do montażu w parkach, przy szkołach lub przedszkoli. Dokładnie...
Instrumenty muzyczne - eko
Dzieci zapraszają na koncert! Na naszych instrumentach muzycznych na placu zabaw można grać samemu, razem, a nawet tworzyć...
  • Filtruj
  • Szukaj

Instrumenty muzyczne

Masz pytanie?

Mamy doświadczenie w projektowaniu i budowaniu placów zabaw

Kompleksowo zajmujemy się tematem placów zabaw.

Mamy doświadczenie zarówno w projektowaniu, jak i budowaniu placów zabaw.

Chętnie doradzimy przy planowaniu bezpiecznego
i radosnego placu zabaw.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie!Napisz do nas

Kontakt

educarium
spółka z o.o.

dział place zabaw

ul. Grunwaldzka 207

85-451 Bydgoszcz

Rzetelna firma

kom

512 345 977 - Jos

662 336 600 - Łukasz

517 100 406 - Katarzyna

tel

801 500 800 - infolinia
52 324 78 00 - centrala
52 324 78 40 - place zabaw

52 324 78 47
52 321 02 51

mail

placezabaw@educarium.pl