• DanceSquare
  • DanceSquare
  • DanceSquare

DanceSquare

Atrakcje

DJ-Post

DJ-Post to wzmacniacz telefonów komórkowych, który działa dzięki sile manualnej. Jak chcemy wspólnie tańczyć bachatę, to szukamy w sieci odpowiedni numer i kładziemy telefon na DJ-Post. Ktoś inny może lubić dziki taniec, a to ona będzie następna. Dobra zabawa zagwarantowana, a wspólny ruch tym bardziej. DJ-Post działa na korbę. Trzeba zakręcić kołem i urządzenie wzmacnia muzykę przez 1-2 minuty. Nieskomplikowany, solidny aparat jest bardzo prosty w obsłudze i odporny na wandalizm. Nie potrzebuje podłączenia do prądu, więc można go wszędzie zamontować.

Plac z muzyką i półkulami gumowymi

W klubach fitness zajęcia grupowe są bardzo popularne wśród młodych dziewczyn. Taniec, rytmiczne ruchy, wspólne ćwiczenia przy muzyce, to jest to, co zachęca nastolatki! DanceSquare oferuje
podobne możliwości co klub fitness, tylko na wolnym powietrzu i bez opłat. Jedna daje przykład, a reszta idzie za nią.

Trampoliny

Co jest takiego przyjemnego w skakaniu na trampolinach? Może ta chwila odlotu, kiedy możemy robić fikołki, rozciągnąć się, czuć jak ptaszki w locie. Ten wystrzał w powietrze, kiedy staniemy się lekcy jak piórko. Cokolwiek to jest, dziewczyny lubią skakać. 6 trampolin daje duże możliwości wspólnego skakania, a ponieważ mamy muzykę pod ręką, to możemy spróbować skakać w rytm muzyki.

Hip Hop

Hip Hop to karuzela na sprężynę. Oferuje możliwość kręcenia, bujania oraz gadania w jednym urządzeniu. Dla dziewczyn Hip Hop jest przede wszystkim miejscem spotkań, a ruch następuje w czasie zabawy.

SkySurf

Potężna karuzela SkySurf daje różne wrażenia użytkownikom, zależnie od strony, po której się stoi. Jedna (lub często dwie) użytkowniczki rozruszają urządzenie, a potem latają, kiedy urządzenie je prowadzi
w powietrze. Druga użytkowniczka na początku tylko stoi, ale po chwili, odpowiednio się poruszając, może utrzymać całą karuzelę w ruchu. Poczuj wrażenie latania, surfowania na wysokich falach, strach
podczas lotu. Tu potrzebna jest współpraca, może dlatego dziewczyny tak lubią SkySurf.

RodeoBoard

RodeoBoard to mała płyta z uchwytem zamontowana na 3 sprężynach. Szybkie kręcenie oraz bujanie na platformie daje niesamowite wrażenia. Na RodeoBoard można się kręcić w pojedynkę lub razem z koleżanką. Można spokojnie wirować, a przy tym dobrze się bawić, albo można toczyć walki: która jako pierwsza nie wytrzyma, odpadnie. RodeoBoard jest urządzeniem bardzo popularnym wśród nastolatek, ale nie tylko wśród nich.

Roll Runner

Wielkie koło dla chomików. Tak wygląda Roll Runner i w zasadzie jest to dokładnie to samo. A tak jak chomiki uwielbiają biegać w swoim urządzeniu, tak i my się tu nie nudzimy. Można go nawet używać jako koło fortuny, bo użytkownik nie widzi, na jakiej pozycji skończy się kręcić.

Masz pytanie?

Mamy doświadczenie w projektowaniu i budowaniu placów zabaw

Kompleksowo zajmujemy się tematem placów zabaw.

Mamy doświadczenie zarówno w projektowaniu, jak i budowaniu placów zabaw.

Chętnie doradzimy przy planowaniu bezpiecznego
i radosnego placu zabaw.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie!Napisz do nas

Kontakt

educarium
spółka z o.o.

dział place zabaw

ul. Grunwaldzka 207

85-451 Bydgoszcz

Rzetelna firma

kom

512 345 977 - Jos

662 336 600 - Łukasz

517 100 406 - Katarzyna

tel

801 500 800 - infolinia
52 324 78 00 - centrala
52 324 78 40 - place zabaw

52 324 78 47
52 321 02 51

mail

placezabaw@educarium.pl