fbpx

Kidzy

Zestawy Kidzy zaprojektowaliśmy dla dzieci od 2 lat. Inspiracji szukaliśmy w japońskich ogrodach Zen, pagodach. Najważniejsze funkcje zabawowe w tych zestawach to tunele, ścianki wspinaczkowe, różne przejścia, siatki wspinaczkowe oraz słupy do zjeżdżania. Seria oferuje platformy na 3 rożnych wysokościach: najniższe na wysokości 97mm, kierowane do najmłodszych dzieci oraz duże platformy kwadratowe i trójkątne na których jest miejsce na zabawę większej ilości dzieci na raz.

Wysokie panele boczne (od 1 do 1,3m) zagwarantują bezpieczną zabawę dla młodszych dzieci. Są trzy rodzaje paneli bocznych: rurowe, panele z otworami oraz panele z kształtem. Zaokrąglone kształty daszków oraz wysokie maszty wprowadzają efekt Zen.

Zestawy Kidzy nadają się na integracyjne place zabaw. Projekt schodków, szerokie przejścia oraz specjalna platforma do przesiadki z wózka na urządzenia, gwarantują, że również dzieci niepełnosprawne mogą w pełni korzystać z tych urządzeń.

Cała seria Kidzy jest bardzo elastyczna, co ułatwia dobór zestawu do potrzeb i budżetu inwestora. Seria została tak zaprojektowana, aby umożliwić szybki i łatwy montaż. Materiały wybraliśmy tak, by uzyskać zestawy, które łączą trwałość, długoterminowy dobry wygląd, wysoki poziom estetyki do niski koszty utrzymania.

  • Filtruj

© 2006-2020 educarium spółka z o.o. - All rights reserved.