fbpx

Kidzy

Zestawy Kidzy zaprojektowaliśmy dla dzieci od 2 lat. Inspiracji szukaliśmy w japońskich ogrodach Zen, pagodach. Najważniejsze funkcje zabawowe w tych zestawach to tunele, ścianki wspinaczkowe, różne przejścia, siatki wspinaczkowe oraz słupy do zjeżdżania. Seria oferuje platformy na 3 rożnych wysokościach: najniższe na wysokości 97mm, kierowane do najmłodszych dzieci oraz duże platformy kwadratowe i trójkątne na których jest miejsce na zabawę większej ilości dzieci na raz.

Wysokie panele boczne (od 1 do 1,3m) zagwarantują bezpieczną zabawę dla młodszych dzieci. Są trzy rodzaje paneli bocznych: rurowe, panele z otworami oraz panele z kształtem. Zaokrąglone kształty daszków oraz wysokie maszty wprowadzają efekt Zen.

Zestawy Kidzy nadają się na integracyjne place zabaw. Projekt schodków, szerokie przejścia oraz specjalna platforma do przesiadki z wózka na urządzenia, gwarantują, że również dzieci niepełnosprawne mogą w pełni korzystać z tych urządzeń.

Cała seria Kidzy jest bardzo elastyczna, co ułatwia dobór zestawu do potrzeb i budżetu inwestora. Seria została tak zaprojektowana, aby umożliwić szybki i łatwy montaż. Materiały wybraliśmy tak, by uzyskać zestawy, które łączą trwałość, długoterminowy dobry wygląd, wysoki poziom estetyki do niski koszty utrzymania.

  • Filtruj
SzerokośćSzerokość4,4
Długość3,3
Wysokość upadkuWysokość upadku1,5
SzerokośćSzerokość5,0
Długość4,5
Wysokość upadkuWysokość upadku2,1
SzerokośćSzerokość6,7
Długość6,4
Wysokość upadkuWysokość upadku2,3
SzerokośćSzerokość5,6
Długość4,6
Wysokość upadkuWysokość upadku1,5
SzerokośćSzerokość5,2
Długość3,9
Wysokość upadkuWysokość upadku2,2
SzerokośćSzerokość9,3
Długość3,9
Wysokość upadkuWysokość upadku2,3
SzerokośćSzerokość3.6
Długość2.5
Wysokość upadkuWysokość upadku1.65

© 2006-2020 educarium spółka z o.o. - All rights reserved.