fbpx

Chętnie doradzimyNie wiesz, co wybrać? Nie wiesz, jak najbardziej optymalnie zaplanować plac zabaw? Nie wiesz, czy i co się zmieści? Skontaktuj się z nami - a wtedy chętnie doradzimy.

W czasie przygotowywania się do inwestycji w plac zabaw należy rozważyć co najmniej następujące zagadnienia:

  • Dla kogo będzie to plac zabaw?
   Nowe osiedle z dużymi domami będą miały inne potrzeby niż szkoły podstawowe. Przy przedszkolu budujemy z reguły coś innego, niż obok restauracji.

 

  • Jaki jest budżet?
   Jeśli masz ograniczony budżet jesteśmy w stanie zaoferować coś atrakcyjnego na małym placu. Jeśli możesz zaszaleć, to bez przeszkód znajdziemy odpowiednio wyjątkową ofertę dla każdej przestrzeni, aby powstała prawdziwą perełka w Twoim mieście, regionie, szkole czy parku rekreacyjnym. Przy pierwszym kontakcie ważne jest dla nas to, abyście Państwo wiedzieli, jaką kwota pieniędzy jest zaplanowana na realizację placu zabaw.

 

  • Ile masz miejsca i jakie ono jest?
   Czy są obiekty (droga, parking, budynek itp.) w pobliżu, które mogą stać się niebezpieczeństwem. Czy przez plac biegną jakieś ścieżki, tzw. naturalnego ruchu? Projektowanie naszych placów zabaw odbywa się zgodnie z normami EN 1176 i EN 1177, jak również zgodnie z prawem budowlanym.

 

  • Jakie jest obecne podłoże, a jakie ma być docelowo?
   Montowaliśmy już urządzenie na dachu z płyt betonowych, co stworzyło dla nas duże wyzwanie technicznie. Za pomocą nawierzchni syntetycznych i odpowiedniego ogrodzenia możemy budować bezpieczne miejsca do zabawy. Nawierzchnia syntetyczna staje się coraz bardziej popularna w miejscach, gdzie znajduje się piasek, ponieważ jest miękka i bezpieczna, nie wymaga serwisowania.

 

 • Jakie jest otoczenie?
  Plac zabaw jest ważnym elementem w przestrzeni publicznej. Wygląd, kolory czy materiał możemy dopasować, tak aby się lepiej wpasować w otoczenie. W strefie wysokiego wandalizmu zaproponujemy urządzenia charakteryzujące się dużą odpornością na uszkodzenia.

© 2006-2020 educarium spółka z o.o. - All rights reserved.