Proludic Dynamic Structures EN

Urządzenia dla młodzieży

Windsurfing, wspinaczka, paralotniarstwo, snowboarding - właśnie te dyscypliny sportowe były naszą inspiracją przy tworzeniu urządzeń ruchowych przystosowanych do warunków miejskich. Urządzenia te są doskonałą rozrywką dla szukających wyzwań nastolatków, którzy chcą sprawdzić granice swoich możliwości w trakcie rywalizacji z przyjaciółmi.

Dzięki Atimie i sile swoich rąk i nóg, młodzież będzie mogła wspiąć się na wysokość 4 metrów, a Turnfly umożliwi im znalezienie się w dynamicznym zawieszeniu.

Skysurf to masa podniebnych przygód dla dwojga, a użytkownicy Aeroskate będą musieli się wykazać płynnymi i zsynchronizowanymi ruchami w trakcie wykonywania akrobacji.

Rodeoboard pozwoli przezwyciężyć prawa fizyki umożliwiając użytkownikom obracanie się  i przechylanie tym samym sprawdzając ich siłę i równowagę.

Swing Ball, urządzenie jak najbardziej dynamiczne, ale wymagające mniejszych nakładów energii, pozwoli użytkownikom sprawdzenie własnego refleksu i umiejętności strategicznego myślenia.

Różnorodność urządzeń umożliwia stworzenie z nich samodzielnego miejsca, gdzie ludzie będą mogli się spotykać i wspólnie ćwiczyć, lub włączyć je do większego placu zabaw przeznaczonego dla każdego, niezależnie od wieku.

  • Filtruj

© 2006-2019 educarium spółka z o.o. - All rights reserved.