fbpx

educarium w Polsce

Poniżej pokazujemy wybrane spośród naszych ostatnich realizacji placów zabaw. Od 2006 roku, Educarium projektuje i buduje place zabaw, które inspirują, wyróżnią się jakością, trwałością i dobrym pomyśłem.

Mając swoje korzenie w edukacji szkolnej i przedszkolnej, Educarium jest idealnym partnerem dla szkól i przedszkoli. W ostatnich latach większość projektów wykonujemy w parkach publicznych, dla deweloperów oraz na osiedlach.

Od września 2011r. jesteśmy wyłącznym dystrybutorem francuskiej firmy PROLUDIC, producenta urządzeń zabawowych o ciekawym wzórnictwie i wysokiej jakości. Liczny asortyment urządzeń daje ogromne możliwości aranżacji terenu, co umożliwia stworzenie unikalnego i trwałego placu zabaw. Szczególna umiejętność Proludic lezy w projektowaniu urządzeń pod klienta, co pozwala na budowanie placu zabaw idealnie dopasowanego do potrzeb klienta, lokalizacji, tematyki wybranej przez inwestora.

Asortyment Proludic uzupełniamy produktami innych wiodących producentów w Europie. Instrumenty muzyczne na plac zabaw, gumowe figury, urządzenia interaktywne oraz różne rodzaje nawierzchni pozwalają nam budować plac rekreacji, które w pełni spełni wymaganie inwestora, ma niski koszty utrzymania, oraz tworzy wyzytówka miasta na długie lata.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczenie w budowie placów zabaw, jesteśmy w stanie tworzyć place zabaw, który wychodzą poza standardy i są projektowane z gustem i z sercem dla dzieci, jednocześnie oferując święty spokój ich administratorom.

© 2006-2020 educarium spółka z o.o. - All rights reserved.