Proludic Dynamic Structures EN

Urządzenie ruchowe

Windsurfing, wspinaczka, paralotniarstwo, snowboarding - właśnie te dyscypliny sportowe były naszą inspiracją przy tworzeniu urządzeń ruchowych przystosowanych do warunków miejskich. Urządzenia te są doskonałą rozrywką dla szukających wyzwań nastolatków, którzy chcą sprawdzić granice swoich możliwości w trakcie rywalizacji z przyjaciółmi.

Dzięki Altimie i sile swoich rąk i nóg, młodzież będzie mogła wspiąć się na wysokość 4 metrów, a Turnfly umożliwi im znalezienie się w dynamicznym zawieszeniu.

Skysurf to masa podniebnych przygód dla dwojga, a użytkownicy Aeroskate będą musieli się wykazać płynnymi i zsynchronizowanymi ruchami w trakcie wykonywania akrobacji.

Rodeoboard pozwoli przezwyciężyć prawa fizyki umożliwiając użytkownikom obracanie się  i przechylanie tym samym sprawdzając ich siłę i równowagę.

Swing Ball, urządzenie jak najbardziej dynamiczne, ale wymagające mniejszych nakładów energii, pozwoli użytkownikom sprawdzenie własnego refleksu i umiejętności strategicznego myślenia.

Różnorodność urządzeń umożliwia stworzenie z nich samodzielnego miejsca, gdzie ludzie będą mogli się spotykać i wspólnie ćwiczyć, lub włączyć je do większego placu zabaw przeznaczonego dla każdego, niezależnie od wieku.

  • Filtruj
Szerokość0,76
Długość0,5
Wysokość upadku2,8
Szerokość1,1
Długość1,1
Szerokość2,3
Długość0,8
Wysokość upadku0,7
Szerokość0.84
Długość0.84
Wysokość upadku0.55
Szerokość0.87
Długość0.87
Wysokość upadku1.7
Szerokość3.66
Długość0.35
Wysokość upadku0.9
Szerokość5.4
Długość0.72
Wysokość upadku2.35

© 2006-2019 educarium spółka z o.o. - All rights reserved.