fbpx

Jest wiele osób, które wciąż myślą, że plac zabaw to huśtawka, piaskownica, karuzela i zjeżdżalnie. Nic bardziej mylnego. Na placu zabaw dzieje się wiele nowego. Innowacje śledzą nowości. Przedstawimy tu aż 34 najfajniejszych nowości. Oglądaj czarujące instrumenty muzyczne, interaktywne huśtawki do zabawy wieczorem, gumowe misie, mówiące karuzele. Zobacz, jakie są nowe pomysły na integracyjne, sensoryczne  i naturalne place zabaw. Zbuduj taki plac zabaw, na przykład w ramach budżetu obywatelskiego, a z całą pewnością zyskasz wiele uśmiechu na twarzach dzieci.

Ka’Yop – kontynuujemy przygodę pod konarami drzew

Wszystko zaczęło się od urządzeń z serii Kanope, które nawiązywały do natury, kształtu drzew, źdźbeł trawy. W ciągu roku pomysł dosłownie ewoluował. Kanope wyrosło, a właściwie „wystrzeliło” w górę aż do 8 metrów wysokości. Zaprojektowano wysokie zestawy z wieżami, kształtem przypominające najwyższe drzewa w Amazonii. Powstały zestawy wyjątkowe, zachęcające dzieci do wielu aktywności. 

Stwórzmy najfajniejszy plac zabaw w Twoim mieście!

Wykorzystaj projekty obywatelskie do stworzenia lepszej przestrzeni rekreacyjnej na swoim osiedlu. To Ty możesz zostać inicjatorem takiego projektu i to dzięki Tobie możliwości aktywnej rekreacji w pobliżu Twojego domu mogą się znacznie poprawić. Jeśli nie masz doświadczenia w przygotowywaniu takiego projektu, skorzystaj z naszej pomocy i naszego doświadczenia. Całkowicie za darmo i bez zobowiązań! 

Plac zabaw to nie tylko huśtawka, zjeżdżalnie, karuzela. Nowoczesne place zabaw oferują zaskakujące różnorodne możliwości rekreacji. Przez to nie tylko dzieci, ale również nastolatki i nawet dorośli mogą się bawić. A dzieci, oczywiście uwielbiają coś nowego na placu zabaw. Daj się więc zaskoczyć! 

© 2006-2020 educarium spółka z o.o. - All rights reserved.