fbpx

Place zabaw - Realizacje

Budujemy place zabaw z klasą

Zapraszamy do zapoznania się z realizacją wybranych projektów placów zabaw, które wykonaliśmy w ciągu ostatnich kilku lat w Polsce. Pokazujemy również, co możemy zrobić dla Państwa w przypadku zleceń specjalnych.

Place zabaw PROLUDIC dają dzieciom mnóstwo frajdy! Place zabaw PROLUDIC są bezpieczne –  projektowane z myślą o trwałości, z zachowaniem aktualnych i surowych norm bezpieczeństwa, a także z dostosowaniem funkcji zabawowych do możliwości docelowej grupy użytkowników. Place zabaw PROLUDIC zapewniają bezpieczeństwo, ponieważ są trwałe. Materiały zastosowane w placach zabaw PROLUDIC są najwyższej jakości: elementy metalowe wykonano ze stali galwanizowanej lub nierdzewnej; elementy drewniane są klejone warstwowo, dzięki czemu stają się niebywale trwałe; słupy drewniane utrzymuje stałą grubość przez cały okres użytkowania, nawet przy ekspozycji na zróżnicowane warunki pogodowe; drewno nie posiada sęków, pęknięć ani drzazg, przez co nie stanowi potencjalnego źródła skaleczeń, jednocześnie będąc przyjemnym w dotyku.

Materiał kompozytowy, zastosowany w wielu urządzeniach PROLUDIC, jest odporny na wiele czynników i zachowuje swoje żywe barwy niezależnie od warunków atmosferycznych, tj.:  słońca, mrozu lub deszczu. Plac zabaw PROLUDIC jest długotrwały i charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji przez wiele lat. Dlatego też plac zabaw PROLUDIC jest bardzo ekonomicznym wyborem w długoterminowej perspektywie. Place zabaw PROLUDIC są piękne, a ogromny wybór urządzeń zabawowych PROLUDIC oferuje inwestorom i projektantom bardzo duże możliwości projektowe oraz niczym nieskrępowaną możliwość realizacji własnych życzeń. Modularny system budowy placów zabaw PROLUDIC umożliwia duży wybór kolorów i form, aby jak najlepiej wkomponować ten ważny element krajobrazu w konkretny teren i jego uwarunkowania. Marka PROLUDIC oferuje 7 serii urządzeń zabawowych dla różnych grup wiekowych: TIBOO i VIVAREA dla najmłodszych dzieci, DIABOLO, VIVACITY, KANOPE i BIIBOX dla dzieci w wieku 4-12 lat oraz IXO dla dzieci starszych. Oferta PROLUDIC to także różnorodny asortyment urządzeń wolnostojących, tj.: huśtawek, zjeżdżalni, piaskownic, karuzel, bujaków oraz wielu innych przyrządów, które gwarantują zróżnicowane atrakcje na placu zabaw. Firma PROLUDIC oferuje także profesjonalne wyposażenie boisk sportowych oraz szeroki wybór urządzeń do uprawiania fitness na świeżym powietrzu. Produkty PROLUDIC spełniają najwyższe standardy jakości oraz posiadają wszystkie wymagane certyfikaty. Place zabaw PROLUDIC są importowane i budowane w Polsce przez firmę Educarium spółkę z o.o. z Bydgoszczy. Projektujemy i wykonujemy place zabaw dla dzieci na terenie całej Polski.


Wybierz plac zabaw bezpieczny, trwały i piękny! Wybierz PROLUDIC!

Podkategorie

Poniżej pokazujemy wybrane spośród naszych ostatnich realizacji placów zabaw. Od 2006 roku,...
Filie i dystrybutorzy firmy PROLUDIC montują place zabaw na całym świecie. Poniżej galeria...
  • Filtruj

© 2006-2020 educarium spółka z o.o. - All rights reserved.