fbpx

Usługi

Chętnie doradzimyNie wiesz, co wybrać? Nie wiesz, jak najbardziej optymalnie zaplanować plac zabaw? Nie wiesz, czy i co się zmieści? Skontaktuj się z nami - a wtedy chętnie doradzimy.

W czasie przygotowywania się do inwestycji w plac zabaw należy rozważyć co najmniej następujące zagadnienia:

  • Dla kogo będzie to plac zabaw?
   Nowe osiedle z dużymi domami będą miały inne potrzeby niż szkoły podstawowe. Przy przedszkolu budujemy z reguły coś innego, niż obok restauracji.

 

  • Jaki jest budżet?
   Jeśli masz ograniczony budżet jesteśmy w stanie zaoferować coś atrakcyjnego na małym placu. Jeśli możesz zaszaleć, to bez przeszkód znajdziemy odpowiednio wyjątkową ofertę dla każdej przestrzeni, aby powstała prawdziwą perełka w Twoim mieście, regionie, szkole czy parku rekreacyjnym. Przy pierwszym kontakcie ważne jest dla nas to, abyście Państwo wiedzieli, jaką kwota pieniędzy jest zaplanowana na realizację placu zabaw.

 

  • Ile masz miejsca i jakie ono jest?
   Czy są obiekty (droga, parking, budynek itp.) w pobliżu, które mogą stać się niebezpieczeństwem. Czy przez plac biegną jakieś ścieżki, tzw. naturalnego ruchu? Projektowanie naszych placów zabaw odbywa się zgodnie z normami EN 1176 i EN 1177, jak również zgodnie z prawem budowlanym.

 

  • Jakie jest obecne podłoże, a jakie ma być docelowo?
   Montowaliśmy już urządzenie na dachu z płyt betonowych, co stworzyło dla nas duże wyzwanie technicznie. Za pomocą nawierzchni syntetycznych i odpowiedniego ogrodzenia możemy budować bezpieczne miejsca do zabawy. Nawierzchnia syntetyczna staje się coraz bardziej popularna w miejscach, gdzie znajduje się piasek, ponieważ jest miękka i bezpieczna, nie wymaga serwisowania.

 

 • Jakie jest otoczenie?
  Plac zabaw jest ważnym elementem w przestrzeni publicznej. Wygląd, kolory czy materiał możemy dopasować, tak aby się lepiej wpasować w otoczenie. W strefie wysokiego wandalizmu zaproponujemy urządzenia charakteryzujące się dużą odpornością na uszkodzenia.

Zanim zlecisz budowę placu zabaw, to chiał(a)byś wiedzieć jak będzie się prezentował, prawda? W przypadku wielu projektów przygotowujemy wizualizacje 3D, które pomagają ocenić wygląd, ale i również funkcjonalność placu zabaw. Często wizualizacje 3D są elementem projektu budowlanego placu zabaw, ale we wielu przypkach, to wizualizacja pomaga wybrać urządzenia oraz tematykę placu zabaw zanim zostanie zlecone wykonanie projektu budowlanego.

Wizualizacje 3D spełniają szczególną rolę w przypadku projektu obywatelskiego. Tu wizualizacje mogą stać ważnym elementem w przekonaniu decydentów, wyborców i innych, co do sensu i atrakcyjnośći przedstawionego projektu. 

Chętnie zrobimy dla Państwa wizualizację 3D placu zabaw.

 
 1.jpg