fbpx

Usługi

Chętnie doradzimyNie wiesz, co wybrać? Nie wiesz, jak najbardziej optymalnie zaplanować plac zabaw? Nie wiesz, czy i co się zmieści? Skontaktuj się z nami - a wtedy chętnie doradzimy.

W czasie przygotowywania się do inwestycji w plac zabaw należy rozważyć co najmniej następujące zagadnienia:

 • Dla kogo będzie to plac zabaw?
  Nowe osiedle z dużymi domami będą miały inne potrzeby niż zespół szkół łączący szkołę podstawową i gimnazjum. Przy przedszkolu budujemy z reguły coś innego, niż obok restauracji.

 • Jaki jest budżet?
  Jeśli masz ograniczony budżet jesteśmy w stanie zaoferować coś atrakcyjnego na małym placu. Jeśli możesz zaszaleć, to bez przeszkód znajdziemy odpowiednio wyjątkową ofertę dla każdej przestrzeni, aby powstała prawdziwą perełka w Twoim mieście, regionie, szkole czy parku rekreacyjnym. Przy pierwszym kontakcie ważne jest dla nas to, abyście Państwo wiedzieli, jaką kwota pieniędzy jest zaplanowana na realizację placu zabaw.

 • Ile masz miejsca i jakie ono jest?
  Czy są obiekty (droga, parking, budynek itp.) w pobliżu, które mogą stać się niebezpieczeństwem. Czy przez plac biegną jakieś ścieżki, tzw. naturalnego ruchu?Planowanie naszych placów zabaw odbywa się zgodnie z normami EN 1176 i EN 1177, jak również zgodnie z prawem budowlanym.

 • Jakie jest obecne podłoże, a jakie ma być docelowo?
  Montowaliśmy już urządzenie na dachu z płyt betonowych, co stworzyło dla nas duże wyzwanie technicznie. Za pomocą nawierzchni syntetycznych i odpowiedniego ogrodzenia możemy budować bezpieczne miejsca do zabawy. Nawierzchnia syntetyczna staje się coraz bardziej popularna w miejscach, gdzie znajduje się piasek, ponieważ jest miękka i bezpieczna, nie wymaga serwisowania.

 • Jakie jest otoczenie?
  Plac zabaw jest ważnym elementem w przestrzeni publicznej. Wygląd, kolory czy materiał możemy dopasować, tak aby się lepiej wpasować w otoczenie. W strefie wysokiego wandalizmu zaproponujemy urządzenia charakteryzujące się dużą odpornością na uszkodzenia.

Zanim zlecasz budowę placu zabaw, to chiał(a)byś wiedzieć jak będzie się prezentował, prawda? W przypadku wielu projektów przygotowujemy wizualizacje 3D, które pomagają ocenić wygląd, ale i również funkcjonalność placu zabaw. Często wizualizacje 3D są elementem projektu budowlanego placu zabaw, ale we wielu przypkach, to wizualizacja pomaga wybrać urządzenia oraz tematykę placu zabaw zanim zostanie zlecone wykonanie projektu budowlanego.

Wizualizacje 3D spełniają szczególną rolę w przypadku projektu obywatelskiego. Tu wizualizacje mogą stać ważnym elementem w przekonaniu decydentów, wyborców i innych, co do sensu i atrakcyjnośći przedstawionego projektu. 

Chętnie zrobimy dla Państwa wizualizację 3D placu zabaw.

 
 1.jpg 

 
 

 

 

Oferujemy następujące usługi wykonania placów zabaw:

Montaż urządzeń zabawowych - samodzielnie montujemy zamówione elementy na miejscu wskazanym przez klienta. Montaż z reguły nie obejmuje wykończenia nawierzchni, co znaczy, że klient sam jest odpowiedzialny za przygotowanie bezpiecznej nawierzchni w strefie bezpieczeństwa dookoła urządzeń.

Montaż urządzeń zabawowych z wykonaniem bezpiecznej nawierzchni - samodzielnie zamontujemy zamówione elementy i położymy nawierzchnię według życzenia klienta.

Montaż urządzeń w ramach podzlecenia - zamontujemy urządzenia jako podwykonawca na zlecenie generalnego wykonawcy.

Montaż nawierzchni syntetycznej - samodzielnie montujemy bezpieczną nawierzchnię EUROFLEX zgodnie z normami EN 1176 i EN 1177 wraz z kompleksowym wykonaniem podbudowy pod nawierzchnię.

Kompleksowa realizacja placu zabaw  jako generalny wykonawca.

Współpracujemy z profesjonalnymi ekipami montażowymi, które mają wieloletnie doświadczenie w montażu placów zabaw. Jesteśmy w stanie zaakceptować chęć klienta do montażu urządzeń we własnym zakresie. Nie jest to takie proste jak się wydaje. Radzimy wykonać montaż we własnym zakresie jedynie takim klientom, którzy mają w tej branży doświadczenie.

 

Projekt budowlany jest podstawą do wykonania prawie każdego placu zabaw. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu i budowaniu placów zabaw jesteśmy w stanie przygotować projekt placu zabaw, który jest w pełni zgodny z przepisami, z zasadami sztuki oraz najlepiej dopasowany do potrzeb inwestora. Jako specjaliści mamy pełną wiedzę o bezpiecznym rozplanowaniu urządzeń, wadach i zaletach różnych rodzajów nawierzchni, rozmieszczeniu ławek, projektowaniu zieleni przy placach zabaw i innych zagadnieniach istotnych do tworzenia tego najpiękniejszego placu zabaw na wybranej przez Państwa lokalizacji.

Przy większych projektach, chętnie współpracujemy również z architektami. Nasza praktyczna wiedza pozwala unikać błędów, prawidłowo opisać różne elementy projektu oraz realnie oszacować kompleksowe koszty wykonania. We współpracy powstaną bardziej atrakcyjne projekty, lepiej dopasowane do budżetu inwestora i pozwalą oszczędzać koszty w trakcie projektowania, podczas wykonywania oraz w trakcie eksploatacji placu zabaw.

 

 

 

Każdy plac zabaw wymaga regularnych przeglądów, aby utrzymać stan techniczny urządzenia (i całego placu) na najwyższym poziomie. Regularne przeglądy są konieczne dla bezpieczeństwa użytkowników. Szybka reakcja w przypadku drobnej awarii zapobiega drogiej naprawie w przypadku zaniedbania.

Jesteśmy do dyspozycji w przypadku napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Można również na nas liczyć w przypadku corocznych przeglądów lub na Państwa zlecenia w innych terminach.

Zastosujemy wyłącznie oryginalne części zamienne, bo jedynie takie zagwarantują utrzymanie stanu technicznego na najwyższym poziomie.

 

© 2006-2020 educarium spółka z o.o. - All rights reserved.

 

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych