fbpx

Usługi

Chętnie doradzimyNie wiesz, co wybrać? Nie wiesz, jak najbardziej optymalnie zaplanować plac zabaw? Nie wiesz, czy i co się zmieści? Skontaktuj się z nami - a wtedy chętnie doradzimy.

W czasie przygotowywania się do inwestycji w plac zabaw należy rozważyć co najmniej następujące zagadnienia:

 • Dla kogo będzie to plac zabaw?
  Nowe osiedle z dużymi domami będą miały inne potrzeby niż zespół szkół łączący szkołę podstawową i gimnazjum. Przy przedszkolu budujemy z reguły coś innego, niż obok restauracji.

 • Jaki jest budżet?
  Jeśli masz ograniczony budżet jesteśmy w stanie zaoferować coś atrakcyjnego na małym placu. Jeśli możesz zaszaleć, to bez przeszkód znajdziemy odpowiednio wyjątkową ofertę dla każdej przestrzeni, aby powstała prawdziwą perełka w Twoim mieście, regionie, szkole czy parku rekreacyjnym. Przy pierwszym kontakcie ważne jest dla nas to, abyście Państwo wiedzieli, jaką kwota pieniędzy jest zaplanowana na realizację placu zabaw.

 • Ile masz miejsca i jakie ono jest?
  Czy są obiekty (droga, parking, budynek itp.) w pobliżu, które mogą stać się niebezpieczeństwem. Czy przez plac biegną jakieś ścieżki, tzw. naturalnego ruchu?Planowanie naszych placów zabaw odbywa się zgodnie z normami EN 1176 i EN 1177, jak również zgodnie z prawem budowlanym.

 • Jakie jest obecne podłoże, a jakie ma być docelowo?
  Montowaliśmy już urządzenie na dachu z płyt betonowych, co stworzyło dla nas duże wyzwanie technicznie. Za pomocą nawierzchni syntetycznych i odpowiedniego ogrodzenia możemy budować bezpieczne miejsca do zabawy. Nawierzchnia syntetyczna staje się coraz bardziej popularna w miejscach, gdzie znajduje się piasek, ponieważ jest miękka i bezpieczna, nie wymaga serwisowania.

 • Jakie jest otoczenie?
  Plac zabaw jest ważnym elementem w przestrzeni publicznej. Wygląd, kolory czy materiał możemy dopasować, tak aby się lepiej wpasować w otoczenie. W strefie wysokiego wandalizmu zaproponujemy urządzenia charakteryzujące się dużą odpornością na uszkodzenia.

Zanim zlecasz budowę placu zabaw, to chiał(a)byś wiedzieć jak będzie wygłądało, prawda? Dla wiele projektów przygotujemy wizualizacje 3D, które pomagają ocenić wygląd, ale i również funkcjonalności placu zabaw. Często wizualizacje 3D są elementem projektu budowlanego placu zabaw, ale w wiele przypadków, to wizualizacji pomoże wybierać urządzenia i tematykę placu zabaw zanim zostanie zlecony wykonanie projektu budowlanego.

Wizualizacje 3D spełniają szczególną rolę w przypadku projekty obywatelskie. Tu wizualizacje mogą stać ważnym elementem w przekonaniu decydentów, wyborców i innych co do sens i atrakcyjność przedstawionego projektu. 

Chętnie zrobimy dla Państwa wizualizację 3D placu zabaw.

 

 

 

 

Oferujemy następujące usługi wykonania placów zabaw:

 • Montaż urządzeń zabawowych - samodzielnie montujemy zamówione elementy na miejscu wskazanym przez klienta. Montaż z reguły nie obejmuje wykończenia nawierzchni, co znaczy, że klient sam jest odpowiedzialny za przygotowanie bezpiecznej nawierzchni w strefie bezpieczeństwa dookoła urządzeń.
 • Montaż urządzeń zabawowych z wykonaniem bezpiecznej nawierzchni - samodzielnie zamontujemy zamówione elementy i położymy nawierzchnię według życzenia klienta.
 • Montaż urządzeń w ramach podzlecenia - zamontujemy urządzenia jako podwykonawca na zlecenie generalnego wykonawcy.
 • Montaż nawierzchni syntetycznej - samodzielnie montujemy bezpieczną nawierzchnię EUROFLEX zgodnie z normami EN 1176 i EN 1177 wraz z kompleksowym wykonaniem podbudowy pod nawierzchnię.
 • Kompleksowa realizacja placu zabaw  jako generalny wykonawca.

Współpracujemy z profesjonalnymi ekipami montażowymi, które mają wieloletnie doświadczenie w montażu placów zabaw. Jesteśmy w stanie zaakceptować chęć klienta do montażu urządzeń we własnym zakresie. Nie jest to takie proste jak się wydaje. Radzimy wykonać montaż we własnym zakresie jedynie takim klientom, którzy mają w tej branży doświadczenie.

 

Projekt budowlany jest podstawa do wykonania prawie każdego placu zabaw. Dzięki nasze wieloletnie doświadczenia w projektowanie i budowanie placów zabaw jesteśmy w stanie przygotować projektu placu zabaw, które jest w pełni zgodnie z przepisami, z zasadami sztuki oraz najlepiej dopasowany do potrzeb inwestora. Jako specjalista mamy pełną wiedzę o bezpieczne rozplanowanie urządzenia, wady i zalety różnych rodzajów nawierzchni, rozmieszczenia ławek, projektowanie zieleń przy placu zabaw i innych zagadnień istotnych do tworzenie ten najpiękniejszy plac zabaw na wybrany przez Państwa lokalizacji.

Chętnie współpracujemy też z architektami przy większymi projektami. Nasze praktyczne wiedzy pozwala unikać błędy, prawidłowo opisać różnych elementów projektu oraz realnie oszacować kompleksowe koszty wykonania. We współpracy powstaną atrakcyjniejsze projekty, lepiej dopasowany do budżetu inwestora i pozwala oszczędzać koszty w trakcie projektowania, podczas wykonania oraz w trakcie eksploatacji placu zabaw.

 

 

 

Każdy plac zabaw wymaga regularnych przeglądów, aby utrzymać stan techniczny urządzenia (i całego placu) na najwyższym poziomie. Regularne przeglądy są konieczne dla bezpieczeństwa użytkowników. Szybka reakcja w przypadku drobnej awarii zapobiega drogiej naprawie w przypadku zaniedbania.

Jesteśmy do dyspozycji w przypadku napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Można również na nas liczyć w przypadku corocznych przeglądów lub na Państwa zlecenia w innych terminach.

Zastosujemy wyłącznie oryginalne części zamienne, bo jedynie takie zagwarantują utrzymanie stanu technicznego na najwyższym poziomie.

 

© 2006-2020 educarium spółka z o.o. - All rights reserved.