fbpx
Playnetic

Interaktywna huśtawka KineticSwing PN90017

Dane techniczne

SzerokośćWymiary (szer. x dł. x wys.)4525mm x 1850mm x 2650mm
WiekWiek od 3 lat
Certyfikat EN 1176Certyfikat EN 1176 Tak

Opis

Huśtawka, która "wyczaruje" koncert muzyczny i pokaz świetlny? To naprawdę możliwe!

Ulubiony klasyczny sprzęt do zbaw na placu zabaw jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Dzieci a także dorośli nie odpuszczą takiej zabawy. Gdy tylko zaczniesz się kołysać, zostanie wygenerowana energia. Huśtawka wykorzystuje tą energię do odtwarzania ulubionej muzyki oraz efektów świetlnych. Ruch wahadłowy podczas huśtania generuje całą potrzebną energię. Nastał czas na niezapomnianą zabawę. Mamy do dyspozycji aż cztery programy do zabawy, a nawet program z opcją rywalizacji:

 

Pojedyncze huśtanie po lewej stronie

Gdy jeden gracz zacznie się kołysać po lewej stronie, zostanie odtworzony utwór numer 1 a linia LED po lewej stronie huśtawki zaświeci się jedna po drugiej. Gdy linia LED jest w pełni naładowana, ta strona huśtawki uruchomi pokaz świetlny.

 

Pojedyncze huśtanie po prawej stronie

Gdy gracz zacznie kołysać się po prawej stronie, zostanie odtworzony utwór numer 2, a linia LED po prawej stronie huśtawki zaświeci się jedna po drugiej. Gdy linia LED jest w pełni naładowana, ta strona huśtawki uruchomi pokaz świetlny.

 

Wspólne huśtanie, czas na bitwę!

W momencie jak kołyszą się dwie osoby, zostanie odtworzony utwór numer 3, a linia LED po obu stronach zapali się jedna po drugiej. Teraz czas na bitwę! Kto jako pierwszy naładuje linię świateł LED? Ten kto naładuje światła jako pierwszy, po jego stronie pojawi się pokaz świetlny.

 

Huśtanie jednoczesne z synchronizacją

W przypadku kołysania się dwóch osób jednocześnie huśtawka KineticSwing da najbardziej efektowny pokaz! Usłyszysz kolejny utwór numer 4 a linia LED da specjalny pokaz świetlny po obu bokach huśtawki.

 

Pliki

© 2006-2020 educarium spółka z o.o. - All rights reserved.