fbpx

Ka’Yop – kontynuujemy przygodę pod konarami drzew

Wszystko zaczęło się od urządzeń z serii Kanope, które nawiązywały do natury, kształtu drzew, źdźbeł trawy. W ciągu roku pomysł dosłownie ewoluował. Kanope wyrosło, a właściwie „wystrzeliło” w górę aż do 8 metrów wysokości. Zaprojektowano wysokie zestawy z wieżami, kształtem przypominające najwyższe drzewa w Amazonii. Powstały zestawy wyjątkowe, zachęcające dzieci do wielu aktywności. 

 

W tym roku, do drzew Kanope dołączyły nowe niższe konstrukcje, nabrały jednak siły niczym potężne baobaby. Zaprojektowano nowe urządzenia dedykowane dla wszystkich grup wiekowych – od najmłodszych do starszych dzieci. Drzewa Ka’Yop są nieco niższe, ale przepełnione atrakcjami dla wszystkich grup wiekowych.

Czym wyróżnia się Ka’Yop?

Urządzenia z serii Ka’Yop przypominają zaczarowana drzewa – są pełne tajemnic wewnątrz i na zewnątrz. Zachwycą najmłodsze dzieci, a także nastolatków zachęcając do ekscytujących zabaw. Dolna część drzewa Ka’Yop to przestrzeń integracyjna, gdzie znajdują się panele zabawowe, siatki wspinaczkowe, huśtające się siedziska, wirująca huśtawka, interaktywne urządzenie muzyczne z dźwiękami natury. Górna część drzewa wyróżnia się bujnymi, zielonymi liśćmi, a pośród nich czekają na dzieci liczne niespodzianki zachęcające do aktywności ruchowej i sensorycznej. Zakręcona zjeżdżalnia łączy dwie części drzewa. Gdy znudzi się zabawa w konarach drzew, można szybko zjechać na dół.

Gdzie będą pasowały urządzenia Ka’Yop?

Magiczne drzewa Ka’Yop to zachęcenie dzieci do obcowania ze światem przyrody. Urządzenia będą pasowały na placach zabaw gdzie motywem przewodnim jest przyroda, zwierzęta oraz edukacja przyrodnicza. Będą doskonale komponowały się z również naturalnymi placami zabaw, a także w okolicach parków gdzie wpasują się idealnie w zieleń miejską. Z drugiej strony, zaczarowane drzewa Ka’Yop to doskonałe rozwiązanie aby w centrum betonowej przestrzeni miejskiej mógł nastąpić zwrot ku naturze i zachęcenie dzieci do kontaktu z przyrodą.

Poznaj urządzenia Ka’Yop

 

© 2006-2020 educarium spółka z o.o. - All rights reserved.